O spoločnosti

Naša spoločnosť je orientovaná na kvalitné služby pre našich zákazníkov.

Know-how

Unikátne viac ako 10-timi rokmi overené postupy a vedomosti.

Odbornosť

Držíme všetky potrebné oprávnenia a osvedčenia na výkon našich odborných činností.

Komplexná podpora

Od konzultácie k projektu, cez realizáciu až po overenie správnosti zhotovenia.

Kto sme a čo ponúkame

O nás obrázok

Naša spoločnosť je orientovaná na kvalitné služby pre našich zákazníkov. Darí sa nám komplexne pomáhať projektantom pri návrhoch energeticky hospodárnych budov, naše energetické certifikáty spracovávame v nadštandardnom vyhotovení a celkovo vieme kvalitu objektov potvrdiť komplexným termovíznym meraním.

Energetické prepočty zhotovujeme viac ako 10 rokov. Naše know-how sme vyladili vďaka tisícom spracovaných energetických certifikátov a posúdení.

Sme energetickí špecialisti v pravom slova zmysle. Od roku 2006 dodávame zariadenia – ekonomizéry do veľkých sídliskových kotolní vďaka ktorým sa zo starších kotlov stanú vysokoúčinné zariadenia moderného typu.

Vďaka naším ekonomizérom celé sídliská v rôznych mestách Slovenska šetria životné prostredie a svoje peniaze za vykurovanie.

O nás obrázok

Spájame unikátne vedomosti a úspešne ich prenášame do praxe.
Od projektu, cez kolaudáciu až po detekcie nedostatkov na objektoch poskytujeme komplexné portfólio služieb ako málokto v tejto oblasti. Naším mottom je úspora energie
pre Vašu budúcnosť.

O nás obrázok

Celý koncept šetrenia energiou dopĺňajú energetické audity. Máme desiatky spokojných zákazníkov ktorým sa aj vďaka naším energetickým auditom podarilo získať eurofondy na zlepšenie energetických vlastností budov či celého podniku.

Preto, že sme v energetických úsporách naozaj doma, vieme kde sú slabé miesta perfektne zateplených objektov. Najväčším problémom je vetranie. Dodávame vetracie rekuperačné systémy ktoré Vám zabezpečia komfortné bývanie, zdravé prostredie v dome a navyše vetraním nestratíte zbytočne teplo z vášho domova.

Sme držiteľmi týchto certifikátov a osvedčení

cenová ponuka

Radi Vám ušijeme cenovú ponuku na mieru.

chcem cenovú ponuku