Rekuperácia Meltem WRG-II a jej ideálne využitie byte

Rekuperácia

Rekuperácia Meltem WRG-II je kompaktné zariadenie ktoré vďaka svojej unikátnej možnosti pripojenia potrubia na rozvod vzduchu plnohodnotne odvetrá celý priestor. 

Je to ideálne riešenie pre odvetranie bytu alebo menšieho domu. Túto rekuperáciu môžete inštalovať aj do komplet hotového priestoru.

Rekuperačná jednotka Meltem WRG-II plnohodnotne vychádza z konceptu centrálnych rekuperácii. Výrobcovy v Nemecku sa podarilo celú technológiu zmenšiť na rozsah 60 x 40 x 25 cm.

A keďže sa inštaluje do obvodovej steny a funguje dokonca aj bez rozvodov je ju možné povedať že je to lokálna rekuperačná jednotka.

Špičkové parametre rekuperácie Meltem

Toto malé kompaktné zariadnenie sa nestratí ani v porovnaní s veľkými rekuperačnými jednotkami. S lokálnymi rekuperáciami ju nemá veľký význam porovnávať. Z väčšinou z nich nie je totižto čo porovnávať.

Meltem WRG-II má tichú prevádzku od 8 dB, vysoký spätný zisk tepla do 94% a certifikát pre použitie v pasívnych domoch. Využíva doskový výmenník, má konštantný prietok vduchu a špiškovú filtráciu na úrovni filtrov F7.

Tieto parametre z nej robia jedno z najšpičkovejších zariadení ktoré je k dispozícii v segmente rekuperačných jednotiek. 

do 100 m3 prietok

pre 2+2 izby

do 94% účinnosť

hlučnosť od 8 dB

Fotogaléria

Zabezpečíme Vám rekuperáciu na mieru.

Chcem rekuperáciu

Podobné referencie